تماس با ما 24 ساعته

قیمت حضوری و توافقی

09121881594

44081693 021

88943314 021

09901315141

دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی
زیر نظر انجمن صنف نقاشان ساختمان
کد ثبت : 62877

اجرای انواع رنگ تزئینی ساختمان
روغنی ، پلاستیک ، مولتی کالر
اکرلیک بی بو ، کنیتکس ، بلکا
و رنگ نما

مولتی کالر در صدها نوع تنوع رنگی

صد در صد قابل شستشو با ضمانت و قرارداد کتبی

مقالات

انواع رنگها
IMAGE رنگ روغنی :  بیشتر برای سطوح داخلی ساختمان دیوارها و نرده ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ پلاستیک :  بیشتر بر سقف ها کاربرد دارد که می توان از آن برای رنگ آمیزی دیوار ها نیز استفاده کرد. رنگ اکریلیک : به هم برای دیوار و...


ادامه مطلب...
ایجاد طرح آجر یا سنگ روی دیوار
IMAGE ابتدا با چسب کاغذی مناسب در دیوارهای مورد نظر حالت آجر یا سنگ را  درست کرده و سپس با قلمو یا پستوله مخصوص رنگ را بر محل مورد نظر باشید یا رنگ زده و سپس چسبها را کنده که در این حالت طرحهای آجر یا سنگ ایجاد می شود.


ادامه مطلب...
تصویر زیر تصویر
IMAGE انواع نقاشی ساختمان نقاشی رنگ روغنی ( براق و مات ) –نقاشی اکرلیک یا رنگ کامپیوتری  (بی بو ) – رنگ پلاستیک بلکا و انواع پوشش سلولزی- مولتی کالر – کنیتکس – سیلر و کلیر _ پیکو کالر- نیکو کالر – رنگ های نما- اپوکی و...


ادامه مطلب...
تکنیک های لازم برای رنگ آمیزی دیوار
IMAGE دیوارها یکی از موثرترین بخش دکوراسیثون منزل هستند زیر رنگ آنها تاثیر در ظاهر داخل خانه شما می باشد پس باید بدانیم از چه رنگهای در تزئین آن استفاده کنیم و با چه چیزهایی در ایجاد منظره دار بودن دیوار استفاده کنیم 1-  ...


ادامه مطلب...
چیکار کنیم تا فضایی شادتر و متنوع تر داشته باشیم
IMAGE تحقیقات شگفت انگیز جدید ثابت کرده است که انتخاب رنگ مناسب جهت دیوارهای محل زندگی و یا محل کار تا چه اندازه می تواند به داشتن محیط سالم تر و شاداب تر کمک کند.محققان دریافتند رنگهای مناسب می تواند تاثیر مثبتی بر روی حالات...


ادامه مطلب...
نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان در کرج نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان در تهران
نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان در تهران
• دارای کارت مهارت فنی حرفه ای •عضو ستاد ساماندهی کارگران ساختمانی •کارشناس اتحادیه صنف نقاشان ساختمان •دارای مجوز رسمی از وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی •عضو انجمن صنفی نقاشان ساختمان

کیفیت بهترین تبلیغ ماست
با یکبار کار با ما مشتری دائمی ما می شوید
ما آماده قرارداد با شرکت های دولتی ، خصوصی و شخصی با قیمت نقاشی ساختمان مناسب و کیفیت بالا نقاشی ساختمان در تهران ،نقاشی ساختمان در شهریار ونقاشی ساختمان در کرج هستیم.
تزئینات و رنگ آمیزی ساختمان و زیبایی خانه ها ی خود را به ما بسپارید

نقاشی ساختمان

 

عزیزان توجه داشته باشند که دارنده این سایت ریس اتحادصنف نقاشی بوده ودرتمام صنوف ساختمانی اقدام به صدور کارت مهارت می نماید.

نقاشی ساختمان

انواع رنگها ی نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان بارنگ روغنی :رنگ روغنی درنقاشی ساختمان ازنمونه رنگهایی که درنقاشی ساختمان ازان برای نقاشی سطوح داخلی ساختمان ودیوارها ونردههاوسرویسها واشپزخانهومواردی ازاین قبیل درنقاشی ساختمان کاربرد دارد.درنقاشی ساختمان ازرنگ روغنی برای سقف واحدها استفاده نشودبهتر میباشد .اگردیواروسقف درنقاشی ساختمان هردوروغنی باشدباعث دم،وعرق کردن واحد می شودرنگ پلاستیک درنقاشی ساختمانی :ازپلاستیک در نقاشی ساختمان بیشتر دررنگ آمیزی سقفها استفاده میشود ازرنگ درجه یک پلاستیک در نقاشی ساختمان به دلیل قیمت پایین آن میتوان درنقاشی کردن ساختمان دردیوارهانیزاستفاده کرد مواردی که رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان ازجمله سقف سرویس ها وآشپز خانه وچهارچوبهای فلزی وآهن الات نباید استفاده کرد

نقاشی رنگ روغنی ساختمان

درادامه ی رنگ روغنی :رنگ روغنی درنقاشی ساختمان دربازاربه دونوع مات وبراق شناخته میشوندکه نقاشان با تلفیق این دونوع رنگ به حالت نیمه مات یا نیمه براق میرسندواز ان استفاده میکننداز رنگ براق درنقاشی ساختمان بیشتربرای نقاشی فلزات دربها وچهارچوبهاونرده و...استفاده می شود.وازرنگ مات درنقاشی ساختمان برای نقاشی ستوحی استفاده می شود که نمی خواهند جزئیات زیرکارزیاد معلوم شود.رنگ روغنی ازهرنوع که باشد به کرات قابل شستشو می باشد.

 رنگ اکرلیک یا پایه اب درنقاشی ساختمان

از رنگ اکرلیک در نقاشی ساختمان می توان برای استفاده در دیوارها داخل واحدها راه پله ها واز رنگ مات آن در نقاشی ساختمان برای سقف های واحد ها استفاده کرد از رنگ اکرلیک می توان در نقاشی دیوارهای حیاطها ونما های داخل پارکینگ ها نیز استفاده کرد از رنگ اکرلیک در نقاشی ساختمان نباید بر روی فلزات از آن استفاده نمودمولتی کالر:درنقاشی ساختمان  دیوارها ی داخل واحدها وشرکتها وراه پله ها واماکن عمومی و... ازآن می توان استفاده نمود از مولتی کالر بر روی فلزات استفاده نشود بهتر است .رنگ اکرلیک در نقاشی ساختمان ازرنگ های نسل جدید می باشد استفاده از این نوع رنگ در نقاشی به دلیل عدم استفاده از حلال های آلی ومواد مضررو به افزایش می باشد از ویژگی رنگ اکرلیک در نقاشی ساختمان میتوان به قابلیت شستشو بسیار خوب فقدان بوی نامطبوع وعدم استفاده از حلال های تینری والی ودارابودن پوشش خوب درزمینه ی نقاشی اشاره کرد.ازرنگ اکرلیگ درنقاشی کردن سطوح گچی یا دیوارهایی که قبلا رنگ بوده ویا سطوح بتنی ویاسیمانی و... میتوان استفاده نموداز روش مصرف رنگ اکرلیگ درنقاشی ساختمان این میباشد که ابتدا زیرسازی رااماده کرده واولین مرحله نقاشی اکرلیگ رقیق کردن پرایمراکرلیک وزدن ان باقلمویاپستوله یاغلتک مخصوص می باشدوبعداز پرایمرمرحله ی بعدی درنقاشی رنگ اکرلیگ،رقیق کردن  رنگ اکرلیگ به مقدارموردنیازوزدن ان درسطوح موردنیازبه کرات ؛تاجایی که به پوشش دهی مناسب برسد.رنگ اکرلیگ درنقاشی ساختمان ازکیفیت بالاواجرای ان نسبت به رنگ روغنی تینری زودترودوام وشفافیت ان بالاترازرنگ روغنی معمولی درنقاشی ساختمان می باشدواین نوع رنگ درنقاشی ساختمان به سه حالت براق ونیم براق ومات قابل شناسایی میباشد

نمونه کارهای رمگ آکرلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک

تکنیک های لازم برای نقاشی ساختمان

دیوارها یکی از موثرترین بخش دکوراسیون منزل هستند زیر رنگ آنها تاثیر در ظاهر داخل خانه شما می باشد پس باید بدانیم از چه رنگهای در تزئین آن استفاده کنیم و با چه چیزهایی در ایجاد منظره دار بودن دیوار استفاده کنیم

1-    غلتک های مخصوص

2-    پارچه یا نایلون های مخصوص

3-    اسفنج

4-    شابلون

5-    غلتک برای راه راه کردن دیوار

• مقداری  رنگ ومل و تینر و ریکا و تخم مرغ با هم مخلوط و با غلتک های خاص در دیوار پرداخت داده میشود که می توان بر روی آن طرح گال و برگها و ...کشید.

• ابتدا دیوار را با رنگ خاص پتینه رنگ آمیزی و سپس رنگ مورد نظر را از لحاظ تیرگی درست و با نایلون و پارچه مخصوص بر روی دیوار کشیده و بعد از 10 الی 15 دقیقه آن را برداشته و از طرح مورد نظر می توانید لذت ببرید.

• اسفنج که بیشتر برای رنگ آمیزی ایجاد طرح روی سقف استفاده می شود با رنگ متفاوت بطوری که روی رنگ زمینه به چشم بزند آغشته و بر روی آن چسبانده تا طرحهای مورد نظر برروی آن بیفتد.

• شابلون: میتوانید دیوار مورد نظر را بعد از لکه گیری شابلون را روش چسبانده و با مل یا کناف در روی طرح کشید و حالتی که ایجاد شد بعد از برداشتن شابلون آن را با رنگ طرح دهید تا گل یا شکل مورد نظر شما به چشم بخورد.

• مثل روش اول می باشد با طرحی متفاوت

 ویژگی‌های بارز رنگ مولتی کالردر نقاشی ساختمان

خاصیت انتی استاتیک: مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا که در نتیجه هزینه تمیز کاری و نگهداری را تقلیل داده و بهداشتی می‌باشد.ذرات معلق هوا و دودها را به خود جذب نمی‌کند و مخصوصا برای محیطهای که پر ترافیک و یا پر رفت و آمد هستند بسیار مناسب می‌باشند. (مناطق مرکزی، راه پله ها و…).

شستشوی آسان: با آب و انواع شوینده ها براحتی قابل شستشو می‌باشد. مقاومت عالی در برابر رطوبت و شتشو

ترمیم: در صورت اسیب دیدگی به سادگی با حداقل مواد و به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است. (درهر ابعاد مانند سطح اولیه و هماهنگ با سطوح مجاور).

بدون نیاز به حلال: از آنجائیکه رنگهای مولتی کالر برخلاف رنگهای موجود در بازار جهت اجرا نیاز به هیچگونه حلالی ندارند، لذا در محیط ایجاد بوی نامطبوع نمی‌کند و به همین دلیل در مکانهایی که امکان تخلیه کامل و طولانی مدت انها وجود ندارد، نظیر منازل مسکونی، مراکز درمانی، مراکز اموزشی، هتلها و… براحتی قابل اجرا می‌باشد.

بدون پوسته شدن، رنگ پریدگی و زرد شدن: رنگهای مولتی کالر با ایجاد سطحی با دوام و استثنائی درمقابل رنگ پریدگی، زرد شدن، پوسته شدن، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح بسیار مقاوم است.

تنوع و گستردگی در طرح و رنگ: با توجه به فرمولاسیون خاص امکان ساخت رنگهای متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا و چشم نواز را فراهم می‌ کند.

ضد شوره، خزه و رطوبت: این رنگها خاصیت ضد آب داشته که در نتیجه باعث عدم موردی همچون شوره و… می‌باشد.

ترکیب زرشکی با کرن

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان رنگ روغنی

نقاشی ساختمان بر روی سطوح گچی

۱- بهتر است سطوح گچی تازه به مدت ۳۰ روز خشک شوند و آنگاه رنگ آمیزی بر روی آنها صورت گیرد .
۲- در اثر فرآیند خشک شدن سطوح گچی، نمکهای محلول برروی سطح گچی آمده و بعد از تبخیر آب بر روی سطح باقی می مانند که به این نمکها شوره گفته می شود . شوره ها را می توان مطابق استاندارد های بین المللی با استفاده از سرکه خانگی برطرف کرد .
۳- حدود ۵/۰ کیلو گرم سرکه خانگی را با یک گالن آب مخلوط نمائید و آن را کاملاً هم بزنید .
۴- با استفاده از پارچه ای آغشته به محلول فوق کلیه سطوح گچی را از هرگونه شوره برطرف نمائید .
۵- با استفاده از پارچه آغشته به آب اثرات سرکه را از روی سطح برطرف نمائید .
۶- منتظر بمانید تا سطح کاملاً خشک شود .
۷- بعد از خشک شدن، سطح آماده پذیرش پرایمر اکریلیک می باشد .
دیوارهای بیرونی آغشته به جلبک، خزه، گیاهان خاک دار و . . .

نقاشی سطوح بتونی و سیمانی :

۱- بهتر است سطوح بتونی وسیمانی به مدت۳۰ روزخشک شوندوآنگاه رنگ آمیزی برروی آنها صورت گیرد.
۲- چنانچه سطح آغشته به گریس، روغن، جربی باشد باید بوسیله حلال شستشو گردد .
۳- شوره های موجود برروی سطوح بتونی وسیمانی رامی توان بااستفاده ازاسیدکلریدریک صنعتی برطرف کرد.
۴- اسیدکلریدریک۳۷% را به نسبت وزنی ۱۵به ۸۵ با آب درداخل یک ظرف پلاستیکی مخلوط کنید. ( مراقب باشیدبایدحتماً اسیدبه آرامی به داخل آب اضافه گشته ودرحین اضافه کردن اسیدمحتویات ظرف راهم بزنید)
۵- سطوح بتونی و سیمانی را آغشته به محلول فوق نمائید .
۶- حدود ۱۵ دقیقه به آن فرصت دهید تا محلول فوق اثر خود را به نحو مطلوب داشته باشد .
۷- با استفاده از آب تمیز سطح را بشوئید .
۸- صبر کنید تا سطح کاملاً خشک گردد .
۹- بعد از خشک شدن، سطح آماده پذیرش پرایمر اکریلیک می باشد .

ابتدا با چسب کاغذی مناسب در دیوارهای مورد نظر حالت آجر یا سنگ را  درست کرده و سپس با قلمو یا پستوله مخصوص رنگ را بر محل مورد نظر باشید یا رنگ زده و سپس چسبها را کنده که در این حالت طرحهای آجر یا سنگ ایجاد می شود.